Apie mus

Tralo paslaugos

Pagalba Kelyje Klaipeda greitai reaguojančių , bei į iškvietimus atvykstanti nedelsiant komanda. Kuri visada pasiruošusi 24/7. Mūsų kaina gali skirtis nuo individualaus iškvietimo, kadangi atsižvelgiame į daugybę faktorių: atstumas, sugedusio transporto svoris, taip parinkdami atitinkamai ir savo transpotą jog galėtume suteikti profesionalią pagalbą, taip pat atsižvelgiame į situacijos rimtumą. Jeigu automobilis į tralą gali įvažiuoti pats, automatiškai kaina bus mažesnė. Tačiau galime sakyti jog kaina preliminariai prasideda nuo 20 eurų. Tisklesnę kaina visada galite sužinoti paskambinę mums ir papasakoją visą savo esamą situaciją, papasakodami įvykio aplinkybės, vietą ir savo lūkesčius, ar Jūsų transportą reikės gabenti į auto servizą, namų kiemą ar norėsite jog pagalbą suteiktume kelyje. Norime jog mūsų komandos sukaupta patirtis atsispindėtų Jūsų aptarnavime ir pagalba Jus pasiektu laiku ir vietoje, nesukeldama jokių papildomų rūpesčių. Kaina visiems prieinama.

Jeigu dar nesate tikri jog Jums būtina mūsų pagalba, galite paskambinti ir papasakojus situaciją, kartu nuspręsime, koks sprendimas būtų Jums priimtiniausias. Tralas-Klaipėda komanda pasiruošusi atsakyti į visus Jūsų klausimus bei prireikus suteikti aukščiausios klasęs aptarnavimą. Mes neskubame atvykti į vietą ir pasiimti pinigus, norime jog kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas, gautų tik reikiamą pagalbą ir dar ne kartą prireikus pagalbos kelyje, kreiptųsi būtent į mūsų komandą, dėl pačios geriausios bendradarbiavimo patirties. Jeigu nežinote, kas tiksliai nutiko Jūsų automobiliui, o tik neaiškios lemputės informuoja apie galimus gedimus taip pat galite kreiptis į mumis. Mes kiek įmanoma plačiau ir aiškiau paaiškinsime Jūsų automobilio situaciją ir patarsime priimti palankiausią sprendimą. Jeigu reikės Jūsų automobilį saugiai nugabensime į autoservizą arba jei įvertinus visą esamą situaciją, nuspręsime jog gedimus galite pašalinti pats (pakeisti tepalus, pakeisti padangą, pakrauti akumuliatorių ir pan.) Jūsų automobilį galėsime nugabenti tiesiog į vietą, kur tai galėsite atlikti saugiai.

Jeigu nelaimė kelyje ištiko šventinę dieną, mes taip pat pasiruošę Jums padėti, jog nereiktų sutikti švenčių kelyje. Padėsim Jums pasiekti kelionės tašką arba gražinsime Jūsų automobilį į kiemą.

Jeigu kelyje ištiko avarija, mes taip pat pasiruošę Jums padėti. Atvyksime į įvykio vietą, padėsime išspręsti situaciją, padėsime susirinkti automobilio detales, jeigu tai bus reikalinga bei suteiksime pagalbą, kurios Jums prireiks. Jeigu automobilis nebevažiuojantis, padėsime jam pasiekti Jūsų nurodytą tašką.

Jeigu vis dar negalite patikėti jog mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti bet kokiu paros metu ir nesvarbu ar tai savaitgalis, ar darbo diena, ar šventinė raudona diena kalendoriuje, išsisaugokite mūsų numerį, niekada negali žinoti, kada prireiks pagalbos būtent Jums ir Jūsų automobiliui, o kartais ištikus stresinei situacijai pamiršti apie kažkada girdėtą ir matytą pagalbą. Tad mes, Tralas-Klaipėda Jūsų paslaugoms, kiekvieną dieną, bet kuriuo paros metu, bet kokios šventinės dienos- mums darbo dienos tik dėl Jūsų ir tam kad bet kokioje situacijoje rastumėte sprendimą.

Būkite atidūs kelyje, neskubėkite, laikykitės saugaus greičio, pasitikrinkite automobilį (padangas, tepalus ir kt. reikalingus tolimesniai kelionei elementus) ir tikėtina jog mums neteks susipažinti. Tačiau jeigu vis dėl to nutiks taip jog pagalba kelyje Klaipeda Jums vis dėlto prireiks- mes pasiruošę padėti 24/7.