Namelis vaikams kokį pirkti?

Medinis namelis vaikams viena populiariausių mūsų internetinės parduotuvės prekių, kuri ypač paklausi vasaros sezono metu. Tėvai renkasi medinę žaidimų aikštelę tam jog vaikus skatintų kuo daugiau laiko praleisti gryname ore bei aktyviau pajudėti. Taigi tai puiki investicija ne tik į vaikų laisvalaikį, bet ir sveikatą. Tačiau prieš renkantis šias aikšteles, tėvai turi nemažai įvairiausių klausimų, o tam jog rastumėte visus reikalingus atsakymus, šiuo įrašu pasistengsime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus ir tikimės jog tai padės lengviau priimti sprendimą ir išsirinktį tinkamiausią medinį namelį savo vaikui.

namelis vaikams

Populiariausi klausimai apie namelius vaikams

Taigi vienas iš populiariausių klausimų, ar galime suteikti surinkimo paslaugą medinis namelis vaikams? Tai taip, žinoma galime. Perkant medinį namelį, galite pasirinkti ar bus reikalingas tik pristatymas ar norėsite ir surinkimo paslaugos, kurios kaina papildomai šimtas eurų. Jeigu ir užsakymo metu manote jog šios paslaugos nereikės, tačiau jau prieš medinio namelio gamybos pabaigą apsigalvojote ir visgi norėsite surinkimo, galime tai pakeisti ir jums namelį pristatys bei surinks mūsų komanda. O jeigu planuojate namelį statyti patys, pristatysime su instrukcija. Surinkimo trukmė tikėtina gali užtrukti apie 4-6 valandas. Orentuojantis mūsų patyrę komandos nariai, dviese namelį surenka per maždaug dvi valandas. Tad šiam darbui reiktų paskirti laisvą dieną ir kartu su šeima galite smagiai praleisti laiką ir pastatyti savo vaikams svajonių statinį kieme, kur galės ne tik džiaugtis savo atskira erdve, tačiau ir nuosavu namukas vaikams.

Namelis vaikams kaina

Kas įeina į namelis vaikams kainą? Tai labai individualus dalykas. Kiekviena medinė namelio dalis turi savo kainą, tad galutinis rezultatas ir susideda iš visų jūsų išsirinktų pramogų. Taigi medinis namelis turi savo kainą, galite jį užsisakyti be jokių priedų, arba pridėti pasirinktas pramogas, pagal savo vaiko poreikį ir žinoma pagal skiriama biudžetą. Taigi jei parašytumėte mums pinigų sumą, kuria planuojate skirti šiam pirkiniui, galime paruošti keletą vaikiškas medinis namelis variantų, kurie įsitektų į jūsų pinigų sumą ir jums tereiktų išsirinkti, kuris variantas labiausiai išpildytų vaikų lūkesčius, tiktų prie jūsų bendro kiemo vaizdo, tenkintų dizainas bei siūlomi priedai.

Taigi, visuomet jei turite klausimų ar norite kažko kitaip negu randante mūsų internetinėje parduotuvėje, visuomet galite mums parašyti ir priimsime tinkamiausią sprendimą.

3 komentarai apie “Namelis vaikams kokį pirkti?”

  1. Atgalinis pranešimas: Medinis namelis vaikams - puiki dovana visomis progomis vaikams

  2. Atgalinis pranešimas: Medinis Vaikų Namelis traukia vaikų akį kiekviename kieme ar kavinėje

  3. Atgalinis pranešimas: Vaikų žaidimų namelis ne tik pramoga bet yra naudingas vaikų sveikatai

Komentarai yra išjungti.