Vaikų nameliai – viskas apie juos

Gerėjant ekonominei situacijai Lietuvoje, žmonės vis labiau rūpinasi savo vaikais, bei jų laime. Ne išimtis jų laisvalaikis, vieni keliauja, kiti gerina savo gerbūvi, treti kuria veiklas vaikams. Vienas iš vaikų užimtumo rodiklių turbūt pagrindinis būtų vaikų nameliai vaikams. Šie nameliai ne tik kad užima vaikus po darželių bei savaitgaliais, taip pat ir vasaros atostogu metu, kai veiklos ima trūkti. Taigi šiame straipsnyje trumpai apvelgsime visus kylančius klausimus ir mintis, su kuriomis tenka susidurti atsakynėjant apie medinius namelius savo klientams.

vaiku nameliai

Iš ko gaminami mediniai nameliai?

Mediniai nameliai vaikams gaminami iš spygliuočių medienos, dažniausiai pušies, arba eglės. Kad medinis namelis tarnautų ilgiau, namelis pries surinkimą kliento kieme yra impregnuojamas, bei nudažomas pasirinkta spalva gamybos patalpose, todėl jo ilgaamžiškumas užtikrinamas dar gamybos procese. Naudojama mediena iš Lietuvos miškų, todėl galite būti tikri, kad eglė ar pušis tarnaus ilgai bei bus kokybiška.

Medinių namelių komplektacija

Vaikų nameliai komplektuojami su įvairiausiais priedais. Tokiai kaip: čiuožykla, supynės, karstymosi siena, gaisrininko nusileidimo strypu, smėliadėže bei kitais priedais, kurie suteikia daugiau veiklos jūsų mažiesiems. Vienareikšmiškai kuo daugiau priedų ir veiklos turi medinis namelis, tuo laimingesnis bus vaikas, ir turės užsiėmimų.

Medinių namelių pristatymas ir surinkimas

Daugelis gamintojų randasi Lietuvoje, todėl savo gamintus namelius vaikams pristato iki jūsų kiemo bei surenka juos. Ši paslauga kainuoja papildomai, bet jeigu neturite laiko, ar patirties, geriau tas keturias valandas darbo leisti atlikti kitiems. O jūs po šio darbo, galėsite būti tikri, kad namelis surinktas kokybiškai ir varžtai neatsisukinės ir pats namelis nesugrius.

Vaikų nameliai kaina

Kadangi namelis nameliui nelygus, sunku nusakyti kainą nežinant jūsų poreikių. Todėl norint suskaičiuoti tikslią namelio kaina būtina pateikti norimus išmatavimus namelio, mini ekskizą, bei priedus kuriuos norite kompletuoti prie namelio. Norint sutaupyti rekomenduojame pirkti namelį žiemą, nes sezoninei prekei žiemą gamintojai taiko ypatingas nuolaidas. Taip pat rinkitės be surinkimo paslaugos ir dažymą apsiimkite patys. Šiuo būdų perkant sutaupysite kelis šimtus eurų ir galėsite užsakyti daugiau pramogų.

Kaip matote renkatis namelį reikia nemažai žinoti, tikimės kad ši apžvalga ir klausimų atsakymas padės jums išsirinkti savo svajonių namelį vaikams.