Vaikų nameliai mediniai su čiuožykla

Šiomis dienomis ypatingai populiarūs vaikų nameliai mediniai su čiuožykla. Jie ne tik džiugina vaikus, bet ir turi rimtą naudą jų sveikatai. Kadangi vaikai tapo priklausomi nuo technologijų, jie tiesiog nebenori leisti laiko lauke, bei susigalvoti sau veiklos, todėl ištisas dienas sėdi prie telefonų ir nieko kito nebenori. Tėvai suka galvas kaip galėtų jiems padėti, bet išties tai nėra paprastas klausimas, į kurį būtų vienareikšmis atsakymas. Bet šios problemos sprendime puikai tinka namelis su čiuožykla vaikams. Šių namelių nauda yra ta, jog vaikams padeda susigalvoti veiklos, nes nameliai būna komplektuojami su daug įvairiausių priedų, tokių kaip čiuožykla, sūpynės ar kita veikla vaikams. Vaikai gali mėgautis ištisas valandas, pamiršdami laiko sampratą.

Vaikų nameliai mediniai su čiuožykla

Medinių namelių gamybos ypatumai

Pirmiausiai vaikų nameliai mediniai su čiuožykla gaminami iš spygliuočių medienos, tai yra eglės ir pušies. Pagrinde lentos yra supjaustomos reikiamo ilgio, tuomet išdžiovinamos. Po džiovinimo atrenkamos suskilinėjusios, sulinkusios ar kitaip pažeistos lentos, kadangi vaikų saugumas svarbiausia. Toliau atrinktos lentos yra impregnuojamos parinkta spalva, ir džiovinamos. Šiuo būdų apdirbtos medienos lentos puikiai tinka lauko sąlygoms, ir namelis tampa atparus aplinkos poveikiui. Jis yra sunkus, todėl nebijo vėjo ar lietaus.

Mediniai nameliai komplektuojami su begalę įvairių priedų, nuo kurių priklauso ir medinio namelio kaina. Todėl išsirinkus namelį su maksimalia komplektacija gali kartais kainuoti visas namelis kaip du nameliai, bet tai bus tikrai vertą, nes ši investicija yra į visą vaiko vaikystę, bei į jo užimtumą lauke. Todėl geriausia investicija kuri turi tiesioginę grąžą yra nameliai vaikams.

Nameliai vaikams garantijos yra ne tik tėvams. Vaikų saugumu aprūpinti nameliai užtikrina, jog kiekviena siena bus idealiai lygi, kuri ir atliks namelio funkciją ir vaikai bus saugūs jame.

Namelio kaina

Namelio kaina priklauso nuo vaikų nameliai mediniai su čiuožykla dydžio bei komplektacijos. Jei namelis didelis su gausia pramogų įvairove tuomet namelio kaina bus brangesnė nei paprasto namelio be priedų. Bet renkantis namelį reikia suprasti, jog vaikai mėgausis nameliu ne vienerius metus, ir tai ilgaamžė investicija. Todėl verta ir pataupyti ar palaukti kad įsigyti kokybišką ir didelį namelį.

Medinių namelių gamintojai teikia pristatymo į namus ar jūsų kiemą paslaugą, kartu su surinkimo paslauga, todėl galite rinktis šią paslaugą. Ji kainuoja papildomai bet užtikrins jog namelis bus surinktas teisingai ir jums nereikės rūpintis vaikiško namelio surinkimu bei brėžiniais.

Garantija teikia dviejų metų, todėl nameliai vaikams yra puikus pasirinkimas, net jeigu ir atsiradus gamintojų brokui, jie yra suremontuojami jų sąskaitą, kas yra labai patogu.