Mediniai nameliai vaikams kaina

Mediniai nameliai vaikams kaina pramoga įvairaus amžiaus vaikams

Kiekvieną dieną vaikai eidami į mokyklas ir darželius pertrauku metu, žaidžia mediniuose nameliuose vaikams ir žaidimų aikštelėse. O grįžus namo jie praleidžia daug laiko prie televizorių ir kompiuterių. Medinis namelis vaikams jūsų kieme gali būti puiki išeitis norint sumažinti praleidžiamą laiką prie ekranų. Todėl koks namelis tinkamas ir kokio amžiaus vaikams atsakysime šioje temoje.

Renkantis mediniai nameliai vaikams kaina, labai svarbu suprasti, jog tai yra investicija ne vieniems metams. Todėl renkantis namelį, geriau išsirinkti pilnesnės komplektacijos, kad vėliau nereikėtų gailėtis. Kadangi mediniai nameliai vaikams tarnaus visą vaiko vaikystę, derėtų nupirkti kuo geresnės komplektacijos namelį.

Medinis namelis kaina susideda iš tam tikrų sudedamųjų dalių. Pirma ir pati svarbiausia tai bazė – namelis. Jis gali būti mažas, didelis, dviejų aukštų ar kitoks. Todėl kiekvienu atveju skirsis jo kaina. Toliau priedai prie namelio kitaip tariant jo komplektacija. Komplektuojami nameliai su čiuožykla, sūpynių kompleksu, bei virvinėmis kopėčiomis ar kitomis pramogomis. Todėl medinis nameli vaikams su tinkama komplektacija gali būti labai naudingas. Naudingas ne tik kad vaikai praleis produktyvų laiką lauke, bet ir sportuos ir tobulės.

Mediniai nameliai vaikams gaminami iš pušies medienos, dėl jos savybių ir atsparumo lauko sąlygoms. Tinkamai impregnuota pušies mediena yra ne tik tvirta bet ir atspari aplinkos poveikiui. Mediniai nameliai yra tvirti ir ergonomiški, todėl puikiai atlaiko stiprius vėjus.

Jeigu dvejojate ar pirkti namelį, dėl to jog dvejojate ar sėkmingai pavyks jį surinkti savo kieme, tuomet nebeda. Mediniai lauko nameliai vaikams gamintojai teikia surinkimo paslaugas visoje Lietuvoje, todėl užsakius savo svajonių namelį, jį ne tik pristatys į jūsų kiemą, bet ir už papildomą šimto eurų mokestį šį namelį surinks jūsų kieme. Šios paslaugos privalumas, jog sutaupysite keturias ir daugiau valandų laiko, plius nereikės pirkti papildomų įrankių nameliui surinkti.

Mediniai nameliai vaikams kaina

Medinio namelio vietos ypatingai ruošti nereikia, tiesiog turėkite kelias grindinio trinkeles, ir meistrai surinkimo metu jas pakiš po medinio namelio kojomis ir jums nereikės rūpintis dėl namelio vietos parengimo.

3 komentarai apie “Mediniai nameliai vaikams kaina”

  1. Atgalinis pranešimas: Medinis namelis - kiekvieno mažo ir didelio vaiko praleidimo budas

  2. Atgalinis pranešimas: Medinis lauko namelis vaikams, vaikų nameliai ir žaidimų aikštelės

  3. Atgalinis pranešimas: Lauko nameliai vaikams ne tik kiemo puošmena bet ir vaikų džiaugsmas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *