Mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams vienas iš paklausiausių užsiėmimų vaikams kieme. Nenuostabu jog kiekvienas vaikas augdamas ir eidamas į darželį ar mokyklą žaisdavo kieme mediniuose nameliuose. Ne išimtis ir namai. Vaikai kurie gyvena nuosavame name ar kotedže, kur yra nors mažas plotelis kiemo, mielai džiaugiasi mediniu nameliu.

Šio medinio namelio vaikams didžiausias privalumas yra vaiko užimtumas lauke. Kadangi šių dienų vaikai ypatingai nuo mažo amžiaus tampa priklausomi nuo technologijų, dėl to sudėtinga juos atitraukti nuo kompiuterių ekranų, bei sudominti veikla lauke. Mediniai nameliai padeda tėvams tai padaryti be papildomo vargo, kadangi pramogos lauke tampa įdomios.

Tai mediniai nameliai vaikams gaminami iš medienos, dažniausiai spygliuočių – eglės ir pušies. Ši medienos rūšis ypatingai atspari aplinkos poveikiui, dėl to nameliai gaminami naudojant ją. Nereiktų užmiršti jog gamybos procesas yra sudėtingas ir trunkatis laiko, jeigu pradedamas nuo pat pradžių. Mediena yra pjaunam išilginių pjūklų į reikiamo ilgio lenteles. Šios lentelės yra nušveičiamos ir nuobliuojamos. Toliau jos yra džiovinamos džiovyklose. Iš džiovyklos jos rankiniu būdų yra atrenkamos, ir pažeistos lentos yra utilizuojamos. Vėliau atrinktos lentos yra impregnuojamos ir nudažomos specialioje kameroje. Šis lentų paruošimo būdas ir teisingas medienos parinkimas užtikrina medinio namelio vaikams ergonomiškumą, vientisumą, bei atsparumą aplinkos poveikiui. Tokiu būdu teisingai paruošus vaikų žaidimo nameliai – ergonomiški ir patikimi.

mediniai nameliai vaikams

Tokie mediniai nameliai vaikams būna komplektuojami su sūpynėmis, čiuožykla bei kitomis pramogomis vaikams. Kuo daugiau pramogų namelyje bus suplanuota, tuo daugiau veiklos ir gerų emocijų mažyliai turės savo vaikystėje. Medinis namelis tarnauja iki dešimt metų, o tai yra visa vaiko vaikystę. Todėl renkantis namelį turėkite tai omenyje ir nepataupykite. Kadangi sutaupius, kelis šimtus eurų, vėliau tikrai gailėsitės. Nepamirškite to prieš perkant ir projektuojant savo vaikų svajonių namelį.

Žaidimų nameliai kainos susideda iš kelių aspektų, bet pagrindiniai tai namelio dydis ir jo komplektacija. Trumpai tariant, kuo didesnį namelį planuosite įsigyti tuo jis kainuos brangiau. Taip pat kuo daugiau pramogų norėsite kad jame būtų, tuo daugiau jis kainuos.

Jeigu norite sutaupyti rekomenduojame pirkti žiemą ar rudenį. Tuomet namelių gamintojai taiko nemažas nuolaidas.